Субота, 15.06.2024, 20:47
Вітаю Вас Гість | RSS

СКАЛАТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 146
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Публічна інформація

ДОВІДКИ

 

 

Звіт

про проведену роботу у 2017- 2018н.р.

      Державний навчальний заклад «Скалатський професійний ліцей» протягом 2017-2018 року працював керуючись Законодавством України, дотримуючись Статуту ліцею, Колективного договору та нормативно – правових документів, що регламентують роботу професійно-технічного навчального закладу.

     Підготовка кваліфікованих кадрів в ліцеї здійснюється за діючими ліцензіями з усіх професій. Навчання проводиться відповідно до навчальних планів. За всіма напрямками професійної підготовки розроблені навчальні програми, які відповідають вимогам Державних стандартів.

     Формування контингенту учнів в ліцеї здійснювалось відповідно до обсягів регіонального замовлення, відповідно до наявних ліцензій та згідно із Правилами прийому до Скалатського професійного ліцею.

Контингент учнів

     В навчальному закладі станом на 1. 09. 2017 року навчалося 191 учнів.

Виконання регіонального замовлення за професіями:

Назва професії

Регіональне замовлення

Фактичне

виконання

Відсоток виконання

1.

Слюсар з ремонту автомобілів; тракторист – машиніст с/г виробництва; водій автотранспортних засобів

25

30

120%

2.

Кухар; кондитер

25

25

100%

3.

Кухар; офіціант; бармен

0

0

0

4.

Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів

0

0

0

 

ВСЬОГО:

50

50

110%

  

Кадрове забезпечення                                                                                                                            

      Основними напрямками діяльності дирекції в кадрових питаннях є ефективне використання потенціалу  та можливостей кожного працівника. Ліцей має штатний розпис, затверджений в управлінні освіти і науки Тернопільської ОДА. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється відповідно до складеного графіку. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється на базі Тернопільського обласного інституту післядипломної освіти, Тернопільського центру професійно-технічної освіти. Атестація педагогічних працівників у ліцеї здійснюється відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 року № 930.

     Навчальний заклад  забезпечений педагогічними кадрами. Всі педпрацівники здійснюють викладання навчальних предметів за фахом. Усього працівників – 60; педагогічних працівників  - 29, з них:  викладачів – 16, майстрів виробничого навчання – 10, інших педагогічних працівників – 3.

     У навчальному закладі наявні вакансії: майстер виробничого навчання – 4, практичний психолог – 1; юрисконсульт - 1 .

 

     Педагогічні працівники та учні ліцею беруть активну участь у обласних та Всеукраїнських заходах, конкурсах фахової майстерності. 

     Відповідно до Наказу управління освіти і науки Тернопільської ОДА « Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів закладів професійної освіти області у 2017-2018 навчальному році»  учень ІІІ курсу Теренда Павло зайняв ІІІ призове місце  з предмету – німецька мова, виконуючи завдання за 11 клас.

Відповідно до Наказу НМЦПТО в Тернопільській області від 10.05.2018 року «Про підсумки ІІ етапу обласного конкурсу методичних розробок з предмету :Технологія приготування напоїв і коктейлів, та їх характеристика» серед педагогічних працівників закладів професійної освіти.

Дипломом ІІ супеня у номінації «Методичні розробки стосовно викладання предмета» нагороджено Строчинську Оксану Миронівну, методична розробка на тему: «Десертні коктейлі»

     Наказ Комітету з фізичного виховання та спорту Тернопільське обласне відділення від 15 червня 2018 року «Про підсумки проведення обласних спортивних ігор серед професійно-технічних навчальних закладів за 2017 -2018н.р.»   у ІІ групі (ПТНЗ з контингентом учнів менше 350 чоловік)

 ІІ призове місце – ДНЗ «Скалатський професійний ліцей»

Наказ управління освіти і науки Тернопільської ОДА «Про підсумки конкурсних творчих звітів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації під гаслом «Україна понад усе», присвяченого 100-річчю Української революції 1917-1921 років, відзначено хор , якому у 2018 році підтверджено «Народний хор», відзначено роботу гурту «Медобори» та чоловічого вокального ансамблю.  

   Протягом 2018 року проходили тижні професійної майстерності

14 березня 2018 року відбувся захід : День відкритих дверей та Звіт аматорських колективів художньої самодіяльності.

26 квітня 2018 року на базі навчального закладу відбулося засідання викдадачів

    професійно – теоретичної підготовки сільськогосподарського напрямку та працівників НМЦ ПТО у Тернопільській області. Метою засідання творчої групи було опрацювання державних стандартів на компетентнісній основі з професії «тракторист – машиніст с/г виробництва».

 29 травня 2018року відбувся Перший обласний форум професійної освіти "Освіта. Професія. Кар”єра" . Мета і завдання форуму – привернути увагу до проблем профтехосвіти державних органів влади, місцевого самоврядування, бізнес – структур та громадянського суспільства ; проінформувати молодь про можливості професійної освіти області, про актуальні та перспективні професії ; надати фахові консультації щодо питання здобуття професійної освіти ; навести комунікації між роботодавцями області та закладами професійної освіти та підняти імідж і престиж якісної конкурентоздатної професійної освіти.  Майстри виробничого навчання та учні ліцею підготували та провели майстер-клас по приготуванню пряників і художньому розписі айсингом, оздобленню бісквітно-кремового торта прикрасами з крему та шоколаду, майстер – клас по складанню серветок.

 

Матеріально- технічна база

      Матеріально – технічна база навчального закладу сприяє проведенню якісної фахової підготовки. Територія ліцею, огорожа навколо території, спортивні споруди і майданчики знаходяться в задовільному стані. Навчальні кабінети, майстерні, лабораторії укомплектовані навчальним обладнанням . Технічні засоби навчання знаходяться в задовільному стані. Функціонує їдальня на 70 посадочних місць, обладнана технологічним обладнанням згідно потреби, знаходить в задовільному санітарному стані.

 

     Відповідно до корисних призначень на 2018 рік по загальному фонду видатки навчального закладу склали 8 626 750,00грн., з них : оплата праці і нарахування на заробітну плату – 5 208 833, 00 грн., оплата комунальних послу та енергоносіїв – 1 254 064,00 грн., соціальне забезпечення (стипендія) – 892 181, 00 грн.

 

     У 2017 році із спецфонду бюджету розвитку до навчального закладу надійшло 400 тис. грн., які відповідно до призначень були затрачені на реконструкцію котельні гуртожитку навчального закладу , що знаходиться за адресою: м. Скалат, вул. Д.Галицького . Було придбано твердопаливний котел, відповідне обладнання, замінено теплотрасу. Усі будівельно – монтажні роботи проводила підрядна організація згідно із  вимогами законодавства , відповідно до проектно-кошторисної документації замовленої навчальним закладом.

 

 

     Щорічно службою охорони праці перевіряється готовність лабораторій, навчальних майстерень, кабінетів, гуртожитку та інших службових приміщень до роботи в навчальному році. Усі кабінети та майстерні укомплектовані аптечками, інструкціями з охорони праці, правилами пожежної безпеки. Регулярно перевіряються електроінструменти і засоби захисту. Проведені заміри опору ізоляції та контурів заземлення. У період роботи нещасних випадків на виробництві не траплялося. Скарг від працівників не надходило.

     Тривають роботи по належному впорядкуванні документів на земельні ділянки та будівлі і споруди закріплені за навчальним закладом.

 

В.о. директора                     Н.В. Бабійчук

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту